WIELORODZINNY BUDYNEK MIESZKALNY

TEMAT: PROJEKT WIELORODZINNEGO BUDYNKU MIESZKALNO – USŁUGOWEGO DLA OSIEDLA JESIONOWA ALEJA II W ZABRZU
INWESTOR: PREM SP. Z O.O.
INWESTYCJA: 2014 – 2015 / KONCEPCJA

OPIS: Projekt powtarzalnego wielorodzinnego budynku mieszkalno – usługowego powstał w ramach projektu koncepcyjnego zagospodarowania terenu osiedla „Jesionowa Aleja II” w Zabrzu na terenie dzielnicy „Słoneczna Dolina”.

W projektowanych budynkach wielorodzinnych przewidziano łącznie około 200 mieszkań, zróżnicowanych pod względem wielkości i układu pomieszczeń. W ofercie znajdą się zarówno nowoczesne kawalerki jak i większe lokale, a nawet apartamenty. Otwarty układ kondygnacji pozwala na dowolne łączenie mieszkań, co daje możliwość wydzielenia komfortowych apartamentów z przestrzenią zbliżoną do domu jednorodzinnego. Wszystkie mieszkanie posiadają pokoje dzienne skierowane na południe, co sprawia, ze każdy zakątek osiedla będzie tak samo atrakcyjny do zamieszkania. Dodatkowo mieszkania na pierwszym piętrze będą posiadać zielone tarasy umieszczone od strony projektowanego pasażu handlowego.

Każdy budynek mieszkalny wielorodzinny posiada garaż podziemny i jest wyposażony w przestronną windę. Wjazd do hali garażowej sterowany bedzie poprzez automatycznie otwieraną bramę garażową. W przyziemiach budynków znajdować się bedą lokale usługowe dostępne z ogólnodostępnego deptaku, biegnącego przez teren całego osiedla. W budynkach wielorodzinnych zlokalizowanych w głębi osiedla partery zostały przeznaczone na zadaszone miejsca parkingowe przeznaczone dla lokatorów.

RB 01

RB 02

RB 04

RB 05

RB 06

008